צור קשר
צור קשר

גיבוש לחברות וארגונים בפיינטבול אתגרי

גיבוש בין עובדי חברה או ארגון הוא אחד הדברים החשובים ביותר כחלק מהתנהלות הארגון. לפיכך, מנהלי חברות וארגונים אשר מעוניינים לגבש בין צוות העובדים מארגנים אחת לכמה חודשים ימי גיבוש אליו מוזמנים עובדי החברה. אם הנכם מעוניינים לארגן לעובדי החברה יום גיבוש, חיפושכם הסתיימו וזאת מכיוון שלאחר שתקראו כתבה זו תבינו כי הפעילות המגבשת המהנה ביותר הינה קרב פיינטבול! רוצים לדעת מדוע? קיראו מאמר זה. 

 

גיבוש לחברות וארגונים? פיינטבול מגבש ברמה הגבוהה ביותר

איזה סוג של יום כיף אתם רוצים לארגן לעובדים שלכם? יש הלוקחים את העובדים שלהם לטיול ברחבי הארץ, יש שמארגנים לעובדים אירוע קריוקי או סטנדאפ ויש שהולכים למסעדה. יש כל מיני אפשרויות לגרום לעובדים כיף במסגרת יום חופש לכולם, אבל אין כמו פיינטבול לקרב בין אנשים וגם ללמד אותם על הדרך משהו על שיתוף פעולה ועבודת צוות. מכיוון שבפיינטבול האנשים נחלקים לשתי קבוצות, כל אחד נאמן לקבוצה שלו וצריך לעשות הכול כדי לעזור לה לנצח. לכן כאשר לוקחים אנשים שעובדים ביחד וגורמים לכך שהם יהיו באותה קבוצה. באופן אוטומטי חברי הקבוצה יפתחו נאמנות ומסירות לאותה קבוצה ויעשו דברים אנושיים כמו שבעבודה למשל לא יוצא להם. הם יעזרו אחד לשני, יזהירו אחד את השני מפני כדורי הצבע ויעבדו ביחד עבודת צוות. אין כמו משחק פיינטבול לתת לאנשים שיעור בשיתוף פעולה.

 


רוצה להתייעץ עמנו או לקבל פרטים נוספים? השאר פרטים ונחזור אליך


יום הגיבוש בו ישתתפו העובדים יכלול פעילויות קבוצתיות ומגבשות בהן כולם פועלים ואף אחד לא נותר לנוח על הכיסא. פעילויות אלו מצריכות לקיחת אחריות, עבודת צוות, מנהיגות, קבלת סמכות, תקשורת בין אישית וקבוצתית, העצמה אישית וקבוצתית, התמודדות עם מצבי עמימות וחוסר וודאות. לפיכך, יום גיבוש בפיינטבול מגבש את צוות העובדים ברמה הגבוהה ביותר.

 

פיינטבול כיום גיבוש לחברות וארגונים: לא רק מגבש, אלא גם מהנה

אם תראו פעם אנשים משחקים פיינטבול, תראו שהם נהנים כמו ילדים קטנים וצוחקים כמו במופע סטנדאפ. הסיבה היא שכאשר מישהו נפגע על ידי כדור צבע של יריבו זה פשוט מצחיק. לכן, אחרי קרב שמספר שחקנים נצבעו בצבעים עזים של כדורי צבע, אין דבר יותר משעשע ומצחיק מהמראה הסופי של השחקנים בתום המשחק. סימני הכדורים מעידים על הקרב שהיה פה, הקרב על המשחק, התחרות וההישג וזה מה שגורם לאנשים לקחת את המשחק הזה ברצינות ולשחק אותו באופן טוטאלי. זאת מכיוון שכולנו תחרותיים ורוצים לנצח וזה לא משנה אם זה משחק פיינטבול או אם זה תחרות ריצה. האדרנלין הוא אותו אדרנלין, המטרה היא אותה מטרה ואין דבר יותר מצחיק מקרב פיינטבול כאשר פניך מרוחים בצבע אדום וקשה לזהות מי אתה. קשה למצוא פעילות מגבשת ומצחיקה כמו פיינטבול והוא מומלץ לכולנו מכיוון שכולנו אוהבים לצחוק ועוד שזה נעשה עם חבריך למקום העבודה זה גם מגבש בינכם.

יום גיבוש לעובדי הארגון באמצעות פיינטבול? בואו אלינו לפיינטבול שפיים

במתחם גיימלנד שפיים אתם מוזמנים לארגן יום גיבוש בלתי נשכח לעובדי החברה. אנו, בפיינטבול שפיים, מזמינים אתכם לפעילות חוויתית מגבשת עם ערך מוסף המותאם לאופי הארגון ולגילאי חבריה. בראש ובראשונה המטרה שלנו היא לספק לעובדי החברה חוויה בלתי נשכחת.

בפארק אתגרי פיינטבול שפיים ימתינו לכם מדריכים מקצועיים ואיכותיים אשר ידריכו את העובדים ויעבירו את האירוע בהנאה מקסימלית ועם המון ערך מוסף. כמו כן, אנו מתמחים במיוחד בהעברת פעילויות גיבוש וכיף ונחשבים לאחד המתחמים המתקדמים בישראל בתחום זה. צוות הפקה מטעמנו יעמוד לרשותכם לטובת ארגון האירוע החל משלבי התכנון הראשוניים וכלה בהוצאה לפועל. מפיק אירוע צמוד מטעם גיימלנד שפיים יהיה זמין עבורכם ויספק מענה לכל שאלה, בקשה או אתגר. הכל בכדי שהאירוע שלכם יעבור בצורה החלקה, המהנה והאיכותית ביותר. בנוסף, יש לציין כי המתחם האתגרי שלנו מותאם לספק מענה למגוון רחב של ארגונים וחברות ואנו מחזיקים בפלטפורמה להפקת אירועים בסדרי גודל של עשרות, מאות ואף אלפי משתתפים. כאשר הנכם תחליטו להגיע אלינו ליום גיבוש חוויתי בין עובדי החברה, תוכלו ליהנות ממתחם האירועים שלנו אשר מיועד להתארגנות ותוכלו להיות רגועים שאנו מחזיקים במתחם חניה רחב אשר לו יש חניות בשפע.

 

כאשר הנכם תחליטו להגיע אלינו ליום גיבוש של עובדי החברה מחכה לכם הפתעות רבות, החל ממתחם O.D.T, דרך מתחמי קליעה ומתחם קייטרינג ועד גולת הכותרת- קרבות פיינטבול בין צוות העובדים של הארגון.

 

להפקת יום גיבוש וקבלת הצעת מחיר התקשרו 09-9502200

או השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר: