צור קשר
צור קשר

חגיגת יום הולדת לילדים בפיינטבול

כיום חגיגת יום הולדת זה הפקה לכל דבר, הזמנים השתנו ובניגוד לעבר שהיו מסתפקים בדברים מועטים וצנועים חגיגות ימי הולדת היום איכותיות ומושקעות כאשר הדרישות של הילדים גדלים בהתאם אליהם. יום הולדת מושקעת שידברו עליה לאורך זמן, מבחינת החוויה, הכיף, וההנאה תוביל למעמד חברתי גבוה אצל ילדיכם, ויהפוך ליקיר החברים בכיתה, ולכן אנו בפיינטבול שפיים כאן לעזור לכם להפיק חגיגת יום הולדת מדהימה, אתגרית וחוויתית שילדכם וחבריהם לכיתה לא ישכחו!

 

למה לחגוג יום הולדת בפיינטבול?

משחק הפיינטבול הינו פופולארי מאוד בקרב המבוגרים, אך גם אצל הילדים הוא מאוד נחשק מסקרן וגורם להם להנאה רבה. החידוש הוא שהחל מגיל 10 כבר ניתן להשתתף במשחק הפיינטבול ולפני כן לא היה ניתן בגלל מגבלת הגיל.  לכן, משחק זה, הינו אחת הבחירות הנפוצות והנחשקות עבור הילדים לאטרקציה מעניינת בחגיגת יום ההולדת. בנוסף לכך המשחק ברובו מורכב מעבודת צוות וחיזוק הקשר לעבודה משותפת, מעבר למשחק עצמו משחק הפיינבטול מחדד ומשפר אלמנטים נוספים לדוגמא: את הקשר של ילדיכם עם הסובבים אותו וחבריו לכיתה כאשר לכל הקבוצה יש 'מטרה משותפת' לנצח את הקבוצה היריבה. ובנוסף משפר את קורדינציה, מוטוריקה ודיוק כאשר הילדים צריכים לירות במדויק, לרוץ ולתפעל נשק בו זמנית ושלל פעולות נוספות המשפרות את האלמנטים הללו.מה הוא משחק הפיינטבול?

פיינטבול הינו משחק חוויתי-חינוכי אשר מתקיים בזירה ענקית המדמה שדה קרב, כאשר המשתתפים "נלחמים" זה בזה באמצעות רובים המכילים כדורי צבע. ישנם מספר משחקים, תחרויות וסוגי מלחמות. מטרת המשחק, ברוב השיטות, הינה כיבוש דגל היריב וזאת על ידי הגעה אליו או על ידי הגעה ולקיחתו על בסיס הקבוצה. לרוב, נחלקים המשתתפים ל-2 קבוצות, אם כי יש גם קרבות אישיים בהם כל לוחם לעצמו. המשתתפים זוכים להצטייד באפוד מגן, קסדות וציוד נוסף, לרבות כמות מוגדרת מראש של כדורי צבע. השתתפות במשחק הפיינטבול הינה בטוחה לחלוטין, החידוש הוא שהחל מגיל 10 כבר ניתן להשתתף בקרבות פיינטבול ולפני כן לא היה ניתן בגלל מגבלת הגיל.  לכן, משחק זה, הינו אחת הבחירות הנפוצות והנחשקות עבור חגיגת יום ההולדת לילדים.


רוצה להתייעץ עמנו או לקבל פרטים נוספים? השאר פרטים ונחזור אליך


בואו אלינו לפיינטבול שפיים לחגוג יום הולדת לילדכם

אצלנו תוכלו לארגן יום הולדת בלתי נשכח לכל גיל. אנו נפיק עבורכם אירוע מדהים ואיכותי שגם משלב את כל המשתתפים וגם נותן תשומת הלב לחתן או כלת השמחה. בארגון יום הולדת בגיימלנד שפיים כל התחנות שלנו עומדות לרשותכם (בהתאם לגיל המשתתפים): פיינטבול, קארטינג פדלים, מטווח חץ וקשת, מטווח כדורי צבע, מגרש כדורעף חופים ועוד. חשוב לציין כי אנו מעמידים לרשותכם איש צוות מטעמנו אשר יעזור בהפקת האירוע וארגון יום ההולדת עד לפרטים הקטנים ביותר. במקביל ואם תרצו אנו מציעים התקשרות עם קבלני ביצוע נוספים המציעים מתנפחים, מוסיקה, הפעלות, קייטרינג וכו'. הכל בהתאם לתקציב המבוקש ובמחירים האטרקטיביים ביותר בשוק.

גיימלנד שפיים הינו מתחם ייחודי בכך שהוא מאפשר לארגן ימי הולדת עם פיינטבול גם לילדים צעירים. אנו שמים דגש רב על התאמת יום ההולדת לגיל המשתתפים ומקפידים על בטיחות ברמה בלתי מתפשרת. לצד האטרקציות המגוונות אשר מתואמות עבורכם עם תוכנית מסודרת תיהנו מאזור ייעודי להתארגנות, הגשת ארוחה, קישוטים, מקרר לאחסון העוגה וכל מה שתבקשו. ניתן לשלב ימי הולדת בגיימלנד שפיים עם ביקור באטרקציות הסמוכות לנו כמו פארק המים שפיים (בעונה).

 

הנכם מוזמנים להפיק לילדיכם יום הולדת שהם וחבריהם לא ישכחו לעולם!

להפקת יום הולדת וקבלת הצעת מחיר התקשרו 09-9502200

או השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר: