צור קשר
צור קשר

יום גיבוש כיתתי

רוצים רעיון מקורי ליום גיבוש כיתתי? יום גיבוש לתלמידים במרכז המתאים לכל שכבת גיל? מתחם גיימלנד שפיים הוא המקום האולטימטיבי בשבילכם. אנחנו ממוקמים במרכז הארץ עם חנייה בשפע ומציעים מגוון פעילויות עשירות בתוכן. גיימלנד שפיים הוא פארק אתגרי יחיד מסוגו המשלב מניפת פעילויות שמתאימות לימי גיבוש לתלמידים מא' ועד י"ב.

אצלנו תוכלו ליהנות מ:

  • זירת פיינטבול גדולה עם המון מחסות שטח ומחסות מלאכותיים.
  • מטווח חץ וקשת עם קשתות אולימפיות (כולל קשתות לילדים).
  • מטווח פיינטבול למטרות.
  • מבוך אתגרי גדול ומסועף.
  • מגרש כדורעף חופים מקצועי.
  • מסלול קארטינג פדאלים גדול.
  • מתחם פעילויות ODT לשיפור הגיבוש הכיתתי ופיתוח מנהיגות.
  • אזור התארגנות ומתחם התכנסות.

הפיינטבול הטוב בישראל

זירת הפיינטבול בשפיים היא מזירות הפיינטבול הטובות והמאתגרות בישראל. משחקי הפיינטבול בימי הגיבוש שלנו הם חוויה ספורטיבית ומהנה שמשחררת אדרנלין ומתאימה במיוחד לילדים ובני נוער (כמו גם לצוות הפדגוגי). אלו משחקי פיינטבול במרכז המבוססים על תחמושת שאיננה כואבת ונשקים חדשניים. המתחם שלנו עבר לאחרונה מתיחת פנים משמעותית ואנו עובדים רבות עם בתי ספר, תנועות נוער, ארגונים חברתיים, יחידות צה"ל, חברות ועוד.

 


רוצה להתייעץ עמנו או לקבל פרטים נוספים? השאר פרטים ונחזור אליך


הפקת האירוע לשביעות רצונכם

הפקת אירוע של יום גיבוש כיתתי בגיימלנד שפיים תיעשה ביחד עם איש קשר מטעמכם ועם מפיק אירוע מטעמנו. יחד נרכיב עבורכם יום גיבוש לתלמידים שיהיה שילוב של הנאה וערך מוסף. היתרון הגדול שלנו לגבי יום גיבוש לכיתה הוא בכך שהמתחם מתאים לכל גיל ופועלות בו מספר רב של תחנות. לא רק פיינטבול אלא גם פעילויות נוספות כך שאף אחד לא ממתין זמן רב בתור וכולם נמצאים בעשייה (עניין קריטי ביום גיבוש כיתתי). במקביל נוכל לארגן קייטרינג ולהפיק יום כיף לכיתה שיימשך כמה שעות טובות.

 

בטיחות והדרכה

המדריכים המקצועיים של גיימלנד שפיים מלווים את התלמידים והצוות לכל אורך הדרך. הם נמצאים בתחנות השונות, מקפידים על כללי הבטיחות המחמירים ונותנים מענה לבקשותיכם. החל משלב קבלת הפנים ועד לסיום היום המוצלח.

 

פעילויות ODT לתלמידים

במתחם גיימלנד שפיים תיהנו מאזור ייעודי ואביזרים ל-ODT + הדרכות מקצועיות. ניתן לארגן פעילויות ODT לתלמידים שהן מופת של גיבוש, ערכים, מנהיגות, שיתוף פעולה, סמכות, עבודת צוות, תקשורת וביקורת בונה.