צור קשר
צור קשר

ימי גיבוש לעובדים וחברות

גיבוש בין עובדי חברה או ארגון הוא אחד הדברים החשובים ביותר כחלק מהתנהלות הארגון. לפיכך, מנהלי חברות וארגונים אשר מעוניינים לגבש בין צוות העובדים מארגנים אחת לכמה חודשים ימי גיבוש אליו מוזמנים עובדי החברה.

 

בהתאם לכך, אנו, בפיינטבול שפיים והרצליה, מזמינים אתכם לפעילות חוויתית מגבשת עם ערך מוסף המותאם לאופי הארגון ולגילאי חבריה. בראש ובראשונה המטרה היא לספק חוויה בלתי נשכחת לעובדי החברה. בו זמנית, הפעילויות האתגריות בהן ישתתפו העובדים הינן פעילויות קבוצתיות ומגבשות בהן כולם פועלים ואף אחד לא נותר לנוח על הכיסא. פעילויות אלו מצריכות לקיחת אחריות, עבודת צוות, מנהיגות, קבלת סמכות, תקשורת בין אישית וקבוצתית, העצמה אישית וקבוצתית, התמודדות עם מצבי עמימות וחוסר וודאות.

 

חשוב לציין כי בפארק אתגרי פיינטבול שפיים והרצליה ימתינו לכם מדריכים מקצועיים ואיכותיים אשר ידריכו את העובדים ויעבירו את האירוע בהנאה מקסימלית ועם המון ערך מוסף. כמו כן, אנו מתמחים במיוחד בהעברת פעילויות גיבוש וכיף ונחשבים לאחד המתחמים המתקדמים בישראל בתחום זה. צוות הפקה מטעמנו יעמוד לרשותכם לטובת ארגון האירוע החל משלבי התכנון הראשוניים וכלה בהוצאה לפועל. מפיק אירוע צמוד מטעם גיימלנד יהיה זמין עבורכם ויספק מענה לכל שאלה, בקשה או אתגר. הכל בכדי שהאירוע שלכם יעבור בצורה החלקה, המהנה והאיכותית ביותר. 


רוצה להתייעץ עמנו או לקבל פרטים נוספים? השאר פרטים ונחזור אליך


 

בנוסף לכל, חשוב לומר כי המתחם העשיר והמשודרג שלנו מותאם לספק מענה למגוון רחב של ארגונים וחברות ואנו מחזיקים בפלטפורמה להפקת אירועים בסדרי גודל שונים ומגוונים. כל קרב פיינטבול מתאים למחלקה אחת עד 4 מחלקות, כאשר סה"כ המשתתפים לא יעלה על 25 משתתפים לכל קבוצה. האירועים לחברות שאנו מפיקים, כאשר הנכם תחליטו להגיע אלינו ליום גיבוש חוויתי בין עובדי החברה, תוכלו ליהנות ממתחם האירועים שלנו אשר מיועד להתארגנות ותוכלו להיות רגועים שאנו מחזיקים במתחם חניה רחב אשר לו יש חניות בשפע.

 

מה מחכה לכם אצלנו?

  • קרבות פיינטבול- גולת הכותרת שלנו – לאחר שהתחממנו והתגבשנו מספיק נצא לזירה, לקרב האמיתי שם נצטרך לפעול כקבוצה מגובשת כדי להגיע למטרות, לכבוש את בסיס האויב, לתפוס ת'דגל ולצלוח כמה שיותר פגיעות. כדורי הפיינטבול שלנו הינם כחלק מטכנולוגיה חדישה שהבאנו לארץ והם לא משאירים בשחקנים סימני פגיעה כחולים.
  • מתחם O.D.T – בו נצא מאזור הנוחות והסביבה בה אנו מרגישים בטוחים, לסביבה לא מוכרת, השונה משגרת יומנו, ונפעל במשימות מגוונות – פיסיות ומנטליות כגון: מבוך ידני, העברת מים בדרך לא שגרתית ומאתגרת, הליכת איים ועוד.
  • מתחמי קליעה – הכוללים תחרויות ירי ברובי פיינטבול למטרות, קליעה בחץ וקשת אולימפית ונשיפה בנשפנים אינדיאניים.
  • מתחם קייטרינג המאפשר לכם לאכול יחד ארוחת צהרים או ארוחת ערב בצורה ראויה.

נקודות שחשוב לציין:

  • פארק אתגרי פיינטבול שפיים מחזיק בכל הביטוחים הנדרשים, כולל כיסוי ביטוח של 2.5 מיליון דולר.
  • פארק אתגרי פיינטבול שפיים הינו בעל רישיון עסק וכל אישור הנדרש ע"פ חוק.
  • לצפייה בפרטי הביטוח וברישיון העסק לחצו כאן .

להפקת יום גיבוש וקבלת הצעת מחיר התקשרו 09-9502200

או השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר: