צור קשר
צור קשר

ימי גיבוש משפחתיים

יש ימי גיבוש משפחתיים ויש ימי גיבוש משפחתיים. במתחם גיימלנד שפיים הממוקם בקיבוץ במרכז הארץ אתם יכולים להיות בטוחים שבחרתם נכון. אנו מעמידים לרשותכם פארק אתגרי מגוון שבמרכזו זירת פיינטבול מקצועית. כמו כן, במתחם שלנו תחנות רבות נוספות כך שכל אחד מבני המשפחה יפיק את המקסימום מהאירוע. יום גיבוש משפחתי בגיימלנד שפיים הוא חוויה רב-דורית במובן הרחב ביותר.

הפארק האתגרי שלנו ממתין לכם לארגון יום כיף משפחתי עם תחנות כגון:

  • זירת פיינטבול ענקית עם המון מחסות טבעיים ומלאכותיים. כל בני המשפחה בכל הגילאים משתתפים ולוקחים חלק.
  • מטווח כדורי צבע למטרות עם הנשקים המשוכללים שלנו מהפיינטבול.
  • מטווח חץ וקשת למטרות עם קשתות אולימפיות כולל קשתות לילדים.
  • קארטינג פדלים במסלול ענק ומפותל.
  • מבוך אתגרי לגדולים ולקטנים.
  • מגרש כדורעף חופים בגודל אמיתי.
  • אזור ייעודי להתארגנויות וחנייה בשפע.

בארגון יום גיבוש משפחתי במרכז גיימלנד שפיים אנחנו עומדים לרשותכם לאורך כל הדרך. איש קשר מטעמנו יהיה זמין לטובת המשפחה עם מענה מהיר לבקשותיכם. נשמח לשלב את האירוע עם קייטרינג והסעדה ויש לנו בעבורכם תפריטים רבים ברמות כשרות שונות.

 

כולם נהנים


רוצה להתייעץ עמנו או לקבל פרטים נוספים? השאר פרטים ונחזור אליך


גיימלנד שפיים הוא מהאטרקציות היחידות בישראל שהן רב-דוריות. הפעילויות שלנו מותאמות לכל גיל, החל מילדים בני 5 ועד למבוגרים (כולל סבא וסבתא!). כאן תוכלו לארגן (באמת) יום גיבוש לכל המשפחה. אירוע עוצמתי ומרגש שבו כולם לוקחים חלק בפעילויות וכולם מעורבים. תוכלו להתחלק לקבוצות לפי משפחות, גיל, באופן רנדומלי או בכל צורה אחרת. המדריכים האדיבים שלנו מלווים עם הדרכות מקצועיות והפעילויות נעשות עם ציוד מגן בבטיחות מקסימלית.

 

ODT למשפחות

בפארק האתגרי של גיימלנד שפיים אנו מתמחים בארגון פעילויות ODT. פעילויות גיבוש בעלות ערך מוסף המיועדות לרוב לארגונים אבל מתאימות גם למשפחות. אם אתם מחפשים משהו שונה ומיוחד תוכלו לקיים אצלנו פעילויות ODT למשפחות שיהיו שילוב מנצח בין כיף, ספורט וגיבוש.

 

אטרקציות נוספות

גיימלנד שפיים היא אטרקציה מובילה באזור המרכז המקיימת שיתופי פעולה עם אטרקציות נוספות. בראש ובראשונה אנחנו מדברים על פארק המים שפיים שנמצא בסמוך אלינו וניתן לשלב כניסה אליו עם ביקור בגיימלנד שפיים (בעונה). כמו כן, בסביבתנו מגוון מסלולי טיול, חוף ים משגע ושלל הפתעות.