צור קשר
צור קשר

O.D.T

פעילויות ODT הפכו זה מכבר לאחד הנושאים המבוקשים ביותר בקרב ארגונים וחברות. גופים ציבוריים ועסקיים בכל העולם נעזרים בפעילויות אלה המשלבות הנאה עם פרודוקטיביות בכדי לגבש ולאחד צוותי עובדים.

בגיימלנד שפיים אנחנו לוקחים את העניין שלב אחד קדימה ומעמידים לרשותכם גם מתחם ODT ייעודי (כולל אביזרים והדרכה) וגם מניפת אטרקציות המשלבת ODT מעצם טבעה לרבות הפיינטבול המתקדם בישראל, מבוך אתגרי, מטווחי חץ וקשת ברמה אולימפית, מטווחי כדורי צבע, קארטינג פדלים, מגרש כדורעף ועוד.

 

מדריכים מנוסים

פעילויות ODT בגיימלנד שפיים מועברות על ידי מדריכים מנוסים ומקצועיים. אנו מתכננים את הפעילות ביחד אתכם, בהתאם להרכב המשתתפים והמטרות שהוגדרו מראש. מדובר באירוע מגוון בתוכן ובעל ערך רב הכולל שורה ארוכה של תחרויות הדורשות שיתופי פעולה ועבודת צוות. למשל, משחקי פיינטבול בסגנון ODT, מרוצי שליחים בקארטינג פדלים, העברת דליים, בניית מגדלים אנושיים, משימות חבלים, תחרויות קליעה במטווחי כדורי צבע וחץ וקשת, משחקונים במגרש כדורעף החופים שלנו ועוד.


רוצה להתייעץ עמנו או לקבל פרטים נוספים? השאר פרטים ונחזור אליך


 

ניתן להרכיב ימי ODT אפקטיביים ועשירים המבוססים על יותר מ-20 תחנות שונות. אנו מציעים את הפעילויות לארגונים שונים וקובעים ביחד אתכם את דרגות הקושי, האינטנסיביות, לוחות הזמנים והמורכבות. חשוב לנו לבנות יום ODT בצורה חכמה ולארגן לו"ז שיהיה גם ספורטיבי וגם מהנה.

 

ארוחות ועוד

הפעלות ODT בגיימלנד שפיים מלוות לפי בחירתכם עם ארוחות, פרזנטציה ארגונית, הפסקות, ועוד. היתרון שלנו טמון בכך שאנו מציעים גם מתחם אטרקטיבי לפעילויות ODT במרכז וגם פתוחים לכל בקשה או דרישה מצדכם. גיימלנד שפיים משתף פעולה עם מתחמים רבים בסביבה כמו פארק המים שפיים (בעונה) אשר צמוד אלינו, בית המלון בשפיים, מתחם להפקות ואירועים, ירידה לחוף הים ועוד. במידה שתרצו נוכל להוסיף תוכן תוך התקשרות עם קבלני ביצוע נוספים כמו משחקי טריוויה, לייזר, הפעלות לילדים בימי גיבוש משפחתיים לעובדים וכדומה.