צור קשר
צור קשר

בת מצווה

חגיגת בת מצווה בפיינטבול במתחם שלנו בגיימלנד שפיים היא אירוע ספורטיבי, איכותי, מקסים ובלתי נשכח. חוויה עוצרת נשימה (תרתי משמע) לכל החברות, החברים ובני המשפחה. גם הגדולים וגם הקטנים, וכמובן שמעל הכל כלת השמחה, נהנים אצלנו מיום כיף משובח.

במתחם גיימלנד שפיים תוכלו לארגן בת מצווה פיינטבול המורכבת הן ממשחקי פיינטבול מדליקים והן משורה ארוכה של תחנות נוספות לשדרוג. אירוע של בר מצווה פיינטבול במתחם גיימלנד שפיים כולל אפשרות לארגן ארוחה למוזמנים על פי קייטרינג בהזמנה ובהתאמה אישית (מבחר תפריטים ברמות כשרות שונות). כמו כן, לרשותכם בימה ומערכת הגברה לנשיאת נאומים, הצגת קליפים ועוד.

הפארק האתגרי שלנו כולל:

  1. זירת פיינטבול חדשנית לכל המשפחה והחברים.
  2. מטווח כדורי צבע למטרות על בסיס נשקי הפיינטבול המקצועיים.
  3. מטווח למטרות בחץ וקשת אולימפית (כולל קשתות אולימפיות לילדים).
  4. מבוך אתגרי גדול ומסועף.
  5. מסלול מקצועי של קארטינג פדאלים.
  6. מגרש כדורעף חופים.
  7. אזורי התארגנות ואירוח.

מפיק אירוע מטעמנו לכבודכם

בארגון אירוע מדליק של בר מצווה פיינטבול אנחנו מעמידים לרשותכם מפיק מטעמנו שילווה את המשפחה לכל אורך הדרך עם טיפים, לוגיסטיקה וייעוץ. המדריכים שלנו נמצאים בכל נקודה בשטח ומשרתים אתכם בתחנות השונות תוך הקפדה על כללי הבטיחות. בהפקת אירוע כמו בת מצווה במרכז גיימלנד שפיים אתם בידיים טובות.

אטרקציות נוספות לשירותכם

לצד האטרקציות הרבות והמגוונות שלנו בפארק האתגרי, אתם יותר ממוזמנים לשלב אירוע של בר מצווה עם אטרקציות נהדרות שאנו משתפים עמן פעולה. בראש ובראשונה, ניתן לארגן כניסה לאורחי בת המצווה לפארק המים שפיים (בעונה) הצמוד אלינו. כמו כן, אנו נמצאים בסמוך לחוף הים המקסים של שפיים ולהנאתכם מלון שפיים לאירוח אורחים המגיעים ממרחק.

חנייה ומיקום מעולה

גיימלנד שפיים הוא פארק אתגרי ייחודי מסוגו בישראל הממוקם במרכז הארץ. קל להגיע אלינו מכל מקום ולרשותכם חנייה בשפע.

להפקת בת מצווה וקבלת הצעת מחיר התקשרו 09-9502200

 

או השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר: