צור קשר
צור קשר

יום הולדת לגילאי 5-10

רוצים לארגן יום הולדת מקורי במרכז הארץ? חגיגה ספורטיבית ומרעננת שכוללת אין ספור חוויות והופכת לאירוע המדובר ביותר? במתחם של גיימלנד שפיים כל התשובות נכונות. אנו מתמחים בארגון ימי הולדת לכל גיל ובאופן מיוחד בפתרונות עבור ימי הולדת לילדים קטנים בגילאי 5-10.

מה זה כולל?

בימי הולדת לגילאי 5-10 אנו מעמידים לרשותכם ארבע תחנות מרכזיות על פי לוח זמנים שמאפשר לכל הילדים ליהנות ולקחת חלק. הפעילויות הן גם אישיות וגם קבוצתיות בסגנון "תחרותי":

מטווח כדורי צבע עם נשקי הפיינטבול המדהימים שלנו.
מטווח חץ וקשת עם קשתות אולימפיות גם לילדים.
מסלול קארטינג פדלים מדליק.
מבוך מאתגר וכיפי לגדולים ולקטנים.
הדרכה והפעלות

ההדרכה וההפעלות נעשות בליווי צמוד של מדריכים מקצועיים. המדריכים שלנו יודעים היטב כיצד לעבוד עם ילדים בגילאים שונים ומקפידים על חיזוקים חיובים, התאמת דרגות קושי למשתתפים, רגישות לילדים וכל מה שצריך בשביל שכולם ייהנו.

ומה עם חתן/כלת השמחה?

ילדי יום ההולדת מקבלים אצלנו יחס מיוחד ואישי כיאה לחתן/כלת השמחה. למשל, כדורי צבע אקסטרה כצ'ופר, מינוי כראש קבוצה ועוד. אתם יכולים להיות בטוחים שהילד או הילדה אשר חוגגים את יום ההולדת אצלנו ייצאו מכאן עם הרגשה נהדרת וחוויה בלתי נשכחת.

מה עוד?

יום ההולדת מלווה אם תרצו בפעילויות נוספות לבחירתכם. החל מארוחה קלילה של נקניקיה ולחמנייה ועד לקייטרינג עשיר. כמו כן תיהנו אצלנו ממתחם התארגנות שניתן לקשט לכבוד האירוע ולרשותכם מקרר לאחסון העוגה. אנו מציעים שדרוג יום הולדת עם פעילויות נוספות כמו בלונים, מתנפחים, משחקי לייזר וכדומה.

למידע והזמנות התקשרו (עד השעה 22:00): 09-9502200

נגישות