צור קשר
צור קשר

יום הולדת למבוגרים

לחגוג יום הולדת מקורית ומיוחדת לכל גיל עם מבחר פעילויות אתגריות עמוסות אדרנלין ואקשן.
בוחרים את המועד הרצוי וכל השאר באחריותנו (כולל מתנה כמובן !).

 

מרגישים צעירים? רוצים לפרוק קצת אדרנלין? הכירו את השילוש הקדוש שלנו בגיימלנד שפיים: בירה, בשר ופיינטבול. במתחם של גיימלנד מחכה לכם חוויה עוצמתית וספורטיבית של פיינטבול במרכז. אנחנו מעמידים לרשותכם פארק אתגרי המתאים לארגון יום הולדת למבוגרים בכל גיל.

 

רמת הקרבות ומשחקי הפיינטבול נקבעת בהתאם לאופי המשתתפים ובשיתוף פעולה מלא אתכם. לצד משחקי הפיינטבול המטריפים אנו מציעים בפארק האתגרי גם שדרוגים נוספים כמו מגרש כדורעף חופים, מטווחי חץ וקשת בקשתות אולימפיות, מטווח כדורי צבע, מבוך ענק, מסלול קארטינג פדלים ואזור ייעודי להתארגנויות.


רוצה להתייעץ עמנו או לקבל פרטים נוספים? השאר פרטים ונחזור אליך


 

זירת הפיינטבול בגיימלנד עברה בשנים האחרונות שדרוג משמעותי. אנו עושים שימוש בנשקים מתקדמים בלבד ומחמשים אתכם בתחמושת קטנה שאיננה כואבת. היציאה לקרב מאובטחת עם ציוד מגן מלא והכל נעשה תחת ההדרכה הקפדנית והמקצועית של הצוות שלנו.

יום הולדת למבוגרים בגיימלנד הוא מתכון מנצח לחוויה בלתי נשכחת. ניתן לארגן ימי הולדת ואירועים פרטיים במתחם החל ממספר מצומצם של משתתפים ועד קבוצות גדולות. את האירוע אפשר ללוות עם קייטרינג משובח לפי בחירתכם ובעונת הקיץ לשלב כניסה לפארק המים שפיים הצמוד לנו. במקום חנייה בשפע.

לפירוט מחירי החבילות של פיינטבול שפיים והרצליה- דברו איתנו! 

 

להפקת אירוע מותאם וקבלת הצעת מחיר התקשרו 09-9502200

 

או השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר:

 

פיינטבול שפיים מבצעי מועדונים