צור קשר
צור קשר

יום הולדת למבוגרים

מרגישים צעירים? רוצים לפרוק קצת אדרנלין? הכירו את השילוש הקדוש שלנו בגיימלנד שפיים – בירה, בשר ופיינטבול. במתחם של גיימלנד שפיים מחכה לכם חוויה עוצמתית וספורטיבית של פיינטבול במרכז. אנחנו מעמידים לרשותכם פארק אתגרי המתאים לארגון יום הולדת למבוגרים בכל גיל.

רמת הקרבות ומשחקי הפיינטבול נקבעת בהתאם לאופי המשתתפים ובשיתוף פעולה מלא אתכם. לצד משחקי הפיינטבול המטריפים אנו מציעים בפארק האתגרי גם שדרוגים נוספים כמו מגרש כדורעף חופים, מטווחי חץ וקשת בקשתות אולימפיות, מטווח כדורי צבע, מבוך ענק, מסלול קארטינג פדלים ואזור ייעודי להתארגנויות.

זירת הפיינטבול בשפיים עברה בשנים האחרונות שדרוג משמעותי. אנו עושים שימוש בנשקים מתקדמים בלבד ומחמשים אתכם בתחמושת קטנה שאיננה כואבת. היציאה לקרב מאובטחת עם ציוד מגן מלא והכל נעשה תחת ההדרכה הקפדנית והמקצועית של הצוות שלנו.

יום הולדת למבוגרים בגיימלנד שפיים הוא מתכון מנצח לחוויה בלתי נשכחת. ניתן לארגן ימי הולדת ואירועים פרטיים במתחם החל ממספר מצומצם של משתתפים ועד קבוצות גדולות. את האירוע אפשר ללוות עם קייטרינג משובח לפי בחירתכם ובעונת הקיץ לשלב כניסה לפארק המים שפיים הצמוד לנו. במקום חנייה בשפע.

להפקת אירוע מותאם וקבלת הצעת מחיר התקשרו 09-9502200

 

או השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר: