צור קשר
צור קשר

פיינטבול: הפעילות המושלמת ליום הולדת

הורים רבים רוצים לייצר לילדיהם יום הולדת שהם לא ישכחו לעולם. בהקשר לכך, חיפושיכם יכולים להסתיים מכיוון שלאחר שתקראו כתבה זו תבינו כי לקראת יום ההולדת הבא של ילדכם יש בראשכם את הרעיון הטוב ביותר. אנו אומרים זאת מהסיבה שהמקום המושלם והחוויה האולטימטיבית ליום הולדת של ילדים הינה אירוע בזירת לוחמה בכדורי צבע, הלוא הוא משחק הפיינטבול. על מנת להבין זאת לעומק, עליכם לקרוא את המאמר הבא.

 

פיינטבול: הסבר על המשחק

אם עוד לא שמעתם על להיט האקסטרים החוויתי-חינוכי הזה, נספר לכם שמשחק הפיינטבול מתקיים בזירה ענקית המדמה שדה קרב, כאשר המשתתפים "נלחמים" זה בזה באמצעות רובים המכילים כדורי צבע. ישנם מספר משחקים, תחרויות וסוגי מלחמות. מטרת המשחק, ברוב השיטות, הינה כיבוש דגל היריב וזאת על ידי הגעה אליו או על ידי הגעה ולקיחתו על בסיס הקבוצה. לרוב, נחלקים המשתתפים ל-2 קבוצות, אם כי יש גם קרבות אישיים בהם כל לוחם לעצמו. המשתתפים זוכים להצטייד באפוד מגן, קסדות וציוד נוסף, לרבות כמות מוגדרת מראש של כדורי צבע. השתתפות במשחק הפיינטבול הינה בטוחה לחלוטין, לכל הגילאים.

 

פיינטבול שפיים מבצעי מועדונים


רוצה להתייעץ עמנו או לקבל פרטים נוספים? השאר פרטים ונחזור אליךלמה להשתתף במשחקי הפיינטבול? עבודת צוות, ספורט ועוד ועוד:

משחקי פיינטבול נחשבים לרוב כפעילות חוויתית לילדים, אך גם ההורים מרווחים לא מעט מהפעילות של ילדיהם. להלן מספר נקודות המוכיחות מדוע כדאי לכולם להשתתף במשחק:

  • עבודת צוות וגיבוש: המשחק מורכב ברובו מעבודת צוות, ולרוב הקבוצה שתשכיל לעבוד בצורה משותפת טובה היא זאת שלבסוף גם תנצח ברוב המקרים. בנוסף, המשחק מגבש מאוד בין המשתתפים ונהדר לראות את הילדים מאושרים יחד לאחר כיבוש דגל היריב ולאחר פגיעה ביריביהם למשחק.
  • ספורט ושריפת קלוריות: משחק פיינטבול הוא מעייף וקשה. המשתתפים רצים, מסתתרים, יורים ומסתערים. הילדים מסיימים את המשחק עם זיעה רבה על גופם ועם הרבה פחות קלוריות. זוהי נקודה משמעותית להורים רבים כאשר אנו מדברים על דור ילדים שיושבים לרוב בבית תחת המזגן עם הסמארטפון.
  • קורדינציה, מוטוריקה ודיוק: הילדים צריכים לירות במדויק, לרוץ ולתפעל נשק בו זמנית ושלל פעולות נוספות המשפרות את האלמנטים הללו.

פיינטבול לימי הולדת של ילדים? בואו אלינו לפיינטבול שפיים

במתחם גיימלנד שפיים אתם מוזמנים לארגן יום הולדת בלתי נשכח לכל גיל. כאן נפיק עבורכם אירוע מדהים ואיכותי שגם משלב את כל המשתתפים וגם נותן תשומת הלב לחתן או כלת השמחה. בארגון יום הולדת בגיימלנד שפיים כל התחנות שלנו עומדות לרשותכם (בהתאם לגיל המשתתפים). פיינטבול, קארטינג פדלים, מטווח חץ וקשת, מטווח כדורי צבע, מגרש כדורעף חופים ועוד.

אנו מעמידים לרשותכם איש צוות מטעמנו אשר יעזור בהפקת האירוע וארגון יום ההולדת עד לפרטים הקטנים ביותר. במקביל ואם תרצו אנו מציעים התקשרות עם קבלני ביצוע נוספים המציעים מתנפחים, מוסיקה, הפעלות, קייטרינג וכו'. הכל בהתאם לתקציב המבוקש ובמחירים האטרקטיביים ביותר בשוק.

גיימלנד שפיים הוא מתחם ייחודי בכך שהוא מאפשר לארגן ימי הולדת עם פיינטבול גם לילדים צעירים. אנו שמים דגש רב על התאמת יום ההולדת לגיל המשתתפים ומקפידים על בטיחות ברמה בלתי מתפשרת. לצד האטרקציות המגוונות אשר מתואמות עבורכם עם תוכנית מסודרת תיהנו מאזור ייעודי להתארגנות, הגשת ארוחה, קישוטים, מקרר לאחסון העוגה וכל מה שתבקשו. ניתן לשלב ימי הולדת בגיימלנד שפיים עם ביקור באטרקציות הסמוכות לנו כמו פארק המים שפיים (בעונה).

 

למידע והזמנות התקשרו (עד השעה 22:00) – 09-9502200

או השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר: