צור קשר
צור קשר

רעיונות ליום הולדת לילדים בגיל 10 ומעלה

חגיגת יום הולדת היא שמחה לכל גיל, ולא משנה אם זו חגיגה לבן שנה או לבן 90. כשחוגגים יום הולדת, צריך לבדוק מי הוא חתן או כלת השמחה, מה גילם? מה רצונותיהם? מה החלומות שלהם? מה האהבות שלהם? לצרף לכך את קהל היעד וגילו, ולהרכיב את מסיבת יום ההולדת המותאמת לכך. ימי הולדת לגיל 10 הם מימי ההולדת המורכבים ביותר בימינו, כיוון שהם דורשים הפקות ענק. הילדים של היום כבר אינם מסתפקים במועט, ועם הגיל הדרישות הולכות וגדלות. לכן, אנו כאן כדי לספק לכם רעיונות להפקת יום הולדת מדהים ואף אתגרי לילדיכם שמעל גיל 10. 

חשוב לדעת: הפקת יום הולדת מושקעת תגרום לילדכם מעמד חברתי גבוה

אם לפני עשור או שניים הסתפקנו במסיבות יום הולדת צנועות, שנחגגו לרוב בתוך הבית, עם כיבוד צנוע, שירי יום הולדת שיתנגנו בטייפ, וכמה משחקים הפעלות שהועברו ונוצרו על ידי ההורים או האחים הבוגרים יותר, היום דורשים הילדים הפקה מושקעת ביותר שהילדים לא יוכלו לשכוח. הדרישה ליום הולדת מושקע ביותר הזו נובע מכך שהילדים בני ה-10 ומעלה מרגישים בוגרים ולא פחות חשוב, קיים בהם הצורך להיות במעמד חברתי גבוה בין כל הילדים וזה ממש דומה לעולם של המבוגרים. ההבדל הוא שאם אצלנו בעולם המבוגרים קיימים קריטריונים אחרים לקביעת המעמד, אצל הילדים החוקים הם פשוטים: ככל שתהיה יותר יצירתי וייחודי ותספק כיף והנאה גדולים יותר לחברי הכיתה, כך תרכוש מעמד גבוה יותר בין החברים!

באיזו אטרקציה לבחור ליום הולדת?

לאחר שהבנו כי יש להפיק יום הולדת מושקעת לילדיכם חשוב להבין כי אם בכיתות א' ו- ב' עוד יכולנו לעבור על סדר היום עם ימי הולדת קצת יותר סטנדרטיים שבהם היו בעיקר קוסמים וליצנים, בגילאי תשע ועשר, הדרישות של הילדים כבר ברורות יותר ואף מאתגרות יותר. לכן, מסיבות ימי הולדת לגיל 10 חייבות להיבחר בקפידה, מתוך התאמה מוחלטת לגיל, לדרישות ולהעדפות של הילדים, מתוך מקוריות ויצירתיות. על מנת שתוכלו ליצור לילדיכם את הפקת יום ההולדת המוצלחת ביותר, כדאי לבצע מספר שלבים. ראשית, חשוב להבין מהילד מה בדיוק הוא רוצה שיהיה ביום ההולדת שלו, ומהם הסטנדרטים המקובלים בכיתה. לאחר מכן, יש לבחור מספר אפשרויות של אטרקציות ליום הולדת ולהציגם לילדיכם אשר יבחר באופציה הטובה ביותר. יש לציין כי חשוב שהפקת היום הולדת צריכה להיערך על ידי מקצוענים ורבי ניסיון וזאת על מנת להבטיח לילדיכם יום הולדת מוצלח ביותר שייחרט בזיכרון של שאר הילדים ויביא את ילד היום הולדת למעמד חברתי גבוה.

רוצים לבחור ביום הולדת מאתגר וחוויתי? בחרו בפיינטבול

משחק הפיינטבול הינו פופולארי מאוד בקרב המבוגרים, אך גם אצל הילדים הוא מאוד נחשק והם מאוד נהנים ממנו. החידוש בגיל 10 הוא שהחל מגיל זה ניתן להשתתף בקרבות פיינטבול ולפני כן לא היה ניתן בגלל מגבלת הגיל.  לכן, משחק זה, במסגרת ימי הולדת לגיל 10, הינו אחת הבחירות הנפוצות והנחשקות עבור הילדים. במסגרת המשחק מתחלקים הילדים לשתי קבוצות וכל אחת מהן מקבלת רובים המצוידים בכדורי צבע. המטרה היא לפסול את השחקנים מהקבוצה היריבה על ידי ירי וסימונם של היריבים עם כדורי הצבע. הקבוצה המנצחת היא זאת שהצליחה לפסול את כל השחקנים מהקבוצה היריבה.


רוצה להתייעץ עמנו או לקבל פרטים נוספים? השאר פרטים ונחזור אליך


פיינטבול לימי הולדת של ילדים? בואו אלינו לפיינטבול שפיים

במתחם גיימלנד שפיים אתם מוזמנים לארגן יום הולדת בלתי נשכח לכל גיל. כאן נפיק עבורכם אירוע מדהים ואיכותי שגם משלב את כל המשתתפים וגם נותן תשומת הלב לחתן או כלת השמחה. בארגון יום הולדת בגיימלנד שפיים כל התחנות שלנו עומדות לרשותכם (בהתאם לגיל המשתתפים). פיינטבול, קארטינג פדלים, מטווח חץ וקשת, מטווח כדורי צבע, מגרש כדורעף חופים ועוד.

אנו מעמידים לרשותכם איש צוות מטעמנו אשר יעזור בהפקת האירוע וארגון יום ההולדת עד לפרטים הקטנים ביותר. במקביל ואם תרצו אנו מציעים התקשרות עם קבלני ביצוע נוספים המציעים מתנפחים, מוסיקה, הפעלות, קייטרינג וכו'. הכל בהתאם לתקציב המבוקש ובמחירים האטרקטיביים ביותר בשוק.

גיימלנד שפיים הוא מתחם ייחודי בכך שהוא מאפשר לארגן ימי הולדת עם פיינטבול גם לילדים צעירים. אנו שמים דגש רב על התאמת יום ההולדת לגיל המשתתפים ומקפידים על בטיחות ברמה בלתי מתפשרת. לצד האטרקציות המגוונות אשר מתואמות עבורכם עם תוכנית מסודרת תיהנו מאזור ייעודי להתארגנות, הגשת ארוחה, קישוטים, מקרר לאחסון העוגה וכל מה שתבקשו. ניתן לשלב ימי הולדת בגיימלנד שפיים עם ביקור באטרקציות הסמוכות לנו כמו פארק המים שפיים (בעונה).

 

הנכם מוזמנים להפיק לילדיכם יום הולדת שהוא וחבריו לא ישכחו אצלנו בפיינטבול שפיים!

להפקת יום הולדת וקבלת הצעת מחיר התקשרו 09-9502200

או השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר: